Lidhje

Shqipëri: KQZ kërkon sa më parë komisionerët


Komisioni Qendror i Zgjedhjeve diskutoi sot me shqetesim për vonesat në ndërtimin e komisioneve te qendrave të votimit. Afati ligjor ka kaluar dhe partitë ende nuk kanë çuar në KQZ listat e komisionerëve të tyre.

XS
SM
MD
LG