Lidhje

Tropoja pret grupet folklorike nga të gjitha trevat shqiptare


Në rrethin e Tropojës këto ditë u zhvillua " Sofra Dardane", një veprimtari që për tri ditë me rradhë, mblodhi me dhjetra grupe folklorike nga Shqipëria, Kosova dhe trevat shqiptare në Mal të Zi dhe Maqedoni.

XS
SM
MD
LG