Lidhje

Filmi "The Goods"


Të premten, në kinematë amerikane fillon shfaqja e filmit "The Goods: Live Hard. Sell Hard“ me aktorin komik Xheremi Piven.

Ndërkaq filmi “Pesë minuta në parajsë”, me aktorin Liam Nison, mbështetet në dramat dhe pasojat që shkaktojnë konfliktet e përgjakshme, si ai në Irlandën e Veriut.

Rubrikën Minutat e Hollivudit mund ta ndiqni të premten në Ditari, ora 18:00.

XS
SM
MD
LG