Lidhje

Ceremoni në Tiranë për botimin e poezive të pesë poetëve amerikanë


Shkrimtarë, artisteë dhe diplomatë festuan sot së bashku në Tiranë botimin e pesë vëllimeve me poezi të pesë poetëve amerikanë. Ceremoninë në Bibliotekën Kombëtare e ndoqi korrespondenti yne, Ilirian Agolli, me të cilin patëm lidhje te drejtpërdrejtë nga Tirana.

XS
SM
MD
LG