Lidhje

Sot në Shkup - 2001-07-23


Në rrethinën e Tetovës po zhvillohen luftime të ashpra duke e prishur kështu armëpushimin e arritur disa javë më parë me ndërmjetësimin e NATO-s. Ndërkaq, sot pasdite pritet që të dërguarit e posaçëm perëndimor, Francois Leotard dhe James Pardew të takohen me drejtësuesit e katër partive kryesore.

XS
SM
MD
LG