Lidhje

Komente te analisteve pas takimit te Brukselit (25 janar) - 2002-01-25


Politikanet shqiptare qe morren pjese ne takimin e Brukselit, po kthehen tani ne Shqiperi ku shpresohet te fillojne permbushjen e detyrimeve qe morren para deputeteve evropiane. Per te diskutuar mbi rendesine e ketij takimi Zeri i Amerikes ftoi per nje bisede analistet Gavrosh Levonja ne New York, dhe nga Tirana analistin Andrea Stefani.

XS
SM
MD
LG