Lidhje

Në Kosovë fillon viti i ri shkollor - 2002-09-02


Në të gjitha shkollat fillore dhe të mesme, sot në Kosovë fillon viti i ri shkollor. Zyrtarët e ministrisë së Arsimit thonë se janë bërë të gjitha përgatitjet për fillim të mbarë, ndërsa e veçanta e këtij viti sipas tyre është zbatimi i reformave të reja në arsim.

XS
SM
MD
LG