Lidhje

Operacion i Beogradit për arrestimin e personave të akuzuar si terroriste - 2002-11-01


Në Serbi, vazhdon aksioni për arrestimin e rreth 100 pjesëtarëve të një grupi që dyshohet si përgjegjës për vrasjen dhe planet për atentate ndaj figurave të skenës politike, vazhdon. Ndërkohë ai është pritur mirë nga opinioni, autoritetet dhe grupimet politike.

XS
SM
MD
LG