Lidhje

Maqedoni: Parlamenti miraton zëvendësministrat e rinj - 2002-11-12


Parlamenti i Maqedonisë miratoi të martën zëvendësministrat e rinj të qeverisë dhe 11 deputetë të cilët zëvendësojnë kolegët e partive të tyre të cilët u emëruan në poste qeveritare apo që dhanë dorëheqje nga posti i deputetit për arsye të tjera.

XS
SM
MD
LG