Lidhje

Kryeministri i Serbisë, Xhinxhiç, i kërkon admiralit Johnson të krijojë kushtet për kthimin e forcave serbe në Kosovë - 2003-02-01


Kryeministri i Serbisë, Zoran Xhinxhic, kërkoi nga komandanti i forcave të Natos në Evropën Juglindore, Gregory Johnson, që të sigurojë kushtet për kthimin e ushtarëve dhe policëve serbë në Kosovë. //az//

XS
SM
MD
LG