Lidhje

Tiranë: Ambasadori amerikan Jeffrey bën thirrje për të luftuar krimin - 2003-02-12


Ambasdadori amerikan Amerikës në Tiranë, James Jeffrey u bëri sot thirrje punonjësve të sistemit të drejtsisë në Shqipëri që të punojnë në mënyrë sa më të vendosur në luftë kundër kriminalitet dhe trafikimit të qënjeve njerzore. Zoti Jefferey tha se punonjësit e drejtësisë duhet të marrin përsipër përgjegjësitë e tyre për të goditur kriminelët që po shkatrrojnë vendin.//ss//

XS
SM
MD
LG