Lidhje

Shqipëri: Parlamenti mbyll debatet mbi Raportin e KE-së - 2003-04-16


Parlamenti i Shqipërisë i mbylli të martën mbrëma debatet rreth raportit të Komisionit Evropian. Shumica e majtë dhe opozita ranë dakord të ulen së bashku për hartimin e një rezolute të vetme ku do të përcaktohen masat dhe detyrat që institucionet e vendit duhet të përmbushin për t’iu afruar standarteve të kërkuara nga Bashkimi Evropian. //az//

XS
SM
MD
LG