Lidhje

Administratori Shtajner i kërkon Parlamentit të Kosovës rishqyrtimin e disa ligjeve - 2003-04-16


Shefi i misionit të Kombeve të Bashkuara, Mihail Shtajner, i kërkoi kryetarit të Parlamentit të Kosovës, Nexhat Daci, rishqyrtimin e disa ligjeve, të cilat, sipas UNMIK-ut, nuk janë në pajtim me Rezolutën 1244 dhe kornizën kushtetuese. //az//

XS
SM
MD
LG