Lidhje

Gati në përfundim hetimet mbi mënyrën se si u administruan pasuritë e firmave piramidale - 2003-07-08


Një komisioni posaçëm i parlametitet shqiptar është duke mbyllur hetimet mbi mënyrën se si u administruan pasuritë e firmave piramidale vitet e fundit. Në një mbledhje deri pas mesnate komisioni dëgjoi mbrëmë dëshmitë e shumë zyrtarëve, mes tyre zëvëndës-kryeministrit Ilir Meta dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Sali Berisha.

//ze//

XS
SM
MD
LG