Lidhje

Rreth 900 pallate dhe mbi 5100 banesa të dëmtuara nga tërmeti


Rreth 900 pallate dhe mbi 5100 banesa të dëmtuara nga tërmeti
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

Në Shqipëri të dhënat ende paraprake flasin për të paktën afro 900 pallate dhe mbi 5100 banesa të dëmtuara nga tërmeti. Afër 9 mijë janë qytetarët, banesave e të cilëve u prekën e kanë pësuar dëme.

XS
SM
MD
LG