Lidhje

Afron vendimi për statusin


Vendet anëtare të BE-së pritet të vlerësojnë përsëri këto ditë kërkesën e Shqipërisë për të marrë statusin e vendit kandidat. Javën e ardhshme qeveria shqiptare dhe Komisioni Europian do të zhvillojnë bisedime të nivelit të lartë për integrimin.

XS
SM
MD
LG