Lidhje

Aktivistë shqiptaro-amerikanë mbi një takim të ardhshëm në Shtëpinë e Bardhë


Aktivistë shqiptaro-amerikanë mbi një takim të ardhshëm në Shtëpinë e Bardhë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:55 0:00

Njoftimi për një takim të ri Kosovë-Serbi në të ardhmen, është mirëpritur nga disa aktivistë të komunitetit shqiptaro-amerikan, ndërkohë që figura të tjera të komunitetit mendojnë se për momentin Kosova nuk është e përgatitur për bisedime produktive dhe në interes të saj.

XS
SM
MD
LG