Lidhje

Aktorja shqiptare Alma Saraçi në Hollivud

  • Ilir Ikonomi

Alma Saraçi është një aktore e re në Hollivud, e cila i ka hyrë me pasion rrugës së vështirë të filmit. Ajo ka luajtur rol kryesor në filmin “Karma”, të xhiruar në Indi si dhe disa role më pak të njohur. Alma, e cila erdhi në Shtetet e Bashkuara nga Elbasani, flet për Zërin e Amerikës mbi sfidat me të cilat përballen aktorët e rinj për të filluar një karrierë në industrinë e filmit.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG