Lidhje

Plazhi i Durrësit bëhet gati për sezonin e ri turistik


Plazhi i Durrësit bëhet gati për sezonin e ri turistik

Plazhi i Durresit eshte pergatitur qe te prese kete vere nje numer te madh turistesh.Drejtuesit e hoteleve dhe restoranteve pohojne se kete vit jane gati te mirepresin shume me teper pushues se vitet e tjera, per shkak te ndertimit te rruges me Kosoven, qe ua lehteson atyre mjaft mberritjen ne bregdet. Edhe pse jane ditet e para te qershorit, plazhi eshte mbushur gjate fundjaves me pushuesit e pare.

XS
SM
MD
LG