Lidhje

Mjeku i kombëtares: Presion psikologjik i paparë


Intervistë me mjekun e kombëtares Dr. Alban Merepeza
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:10 0:00

Njëri nga mjekët e Kombëtares shqiptare në ndeshjen e së martës në Beograd, i tha Zërit të Amerikës se ishte dëshmitar i një dhune dhe presioni psikologjik të paparë në fushat e futbollit. Dr. Alban Merepeza, i tha Zërit të Amerikës nga klinika e tij në Port Hope të Kanadasë, se pas ndërprerjes së ndeshjes, ekipi shqiptar e kishte të pamundur të kthehej përsëri në fushë.

Intervistë me mjekun e kombëtares Dr. Alban Merepeza
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:10 0:00

XS
SM
MD
LG