Lidhje

Shqipëri: Ndihma për spitalin e Kavajës nga komuniteti shqiptaro-amerikan


Shqipëri: Dhurime për spitalin e Kavajës nga komuniteti shqiptaro-amerikan
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Projekti C.U.R.E nga SHBA sapo dorëzoi sot në spitalin e Kavajës një ndihmë mbi 400 mijë dollarë me pajisje mjekësore. Kjo ndihmë u krijua nga dhurimet e bashkësisë së shqiptarëve në SHBA dhe nga dhurime prej rrjeteve sociale.
Korrespondenti ynë, Ilirian Agolli, njofton.

Shqipëri: Dhurime për spitalin e Kavajës nga komuniteti shqiptaro-amerikan
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG