Lidhje

Shkelja e të drejtave të njeriut në Shqipëri


Shkelja e të drejtave të njeriut në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00

Krahas vështirësive ekonomike, shoqëria shqiptare dëshmoi këtë vit edhe një mori shkeljesh të të drejtave të njeriut. Avokati i Popullit, Igli Totozani, thotë se pothuajse të gjitha shtresat dhe grupimet e shoqërisë vuajnë nga shkelje dhe mosrespektimi i të drejtave të njeriut.

XS
SM
MD
LG