Lidhje

Shqipëria, rënie në nivelin e lirisë ekonomike


Shqipëria, rënie në nivelin e lirisë ekonomike
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:40 0:00

Rënia i atribuohet rritjes së taksave, vështirësisë për të bërë biznes dhe për investime të huaja. Vlerësimi më i ulët në drejtim të së drejtës së pronës dhe korrupsionit

XS
SM
MD
LG