Lidhje

Shqipëri: Fillon sesioni i ri i parlamentit


Shqipëri: Parlamenti rinis punimet
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

Në Tiranë parlamenti rinisi sot punën, ndërsa deputetët e opozitës nuk morën pjesë në seancë. Vëzhgues të ngjarjeve politike dhe policore pohojnë se partitë dhe institucionet janë përballë të njëjtave sfida, që lidhen me rendin publik, drejtësinë dhe integrimin europian.

Shqipëri: Parlamenti rinis punimet
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

XS
SM
MD
LG