Lidhje

Kryqit i Kuq në Shqipëri vazhdon të ndihmojë shtresat në nevojë


Aktivitetet e Kryqit të Kuq në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Në Tiranë, Kryqi i Kuq shqiptar vazhdon përpjekjet për të ndihmuar shtresat e varfra si në raste emergjencash ashtu edhe në mungesat e përditshme. Kjo organizatë është bërë pjesë e jetesës së përditshme në Shqipëri nga përmbytjet e deri te mungesat e minimumit jetik. Korrespondenti ynë në Tirane Ilirian Agolli bisedoi me presidentin e Kryqit te Kuq Ylli Alushi dhe pergatiti materialin ne vazhdim:

Aktivitetet e Kryqit të Kuq në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG