Lidhje

Dy institute shqiptare dhe serbe nisin bashkëpunimin


Dy institute shqiptare dhe serbe nisin bashkëpunimin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Qendra e përbashkët studimore për marrëdhëniet mes dy vendeve përbëhet nga Instituti Shqiptar për Studime Ndërkombëtare dhe Lëvizja Europiane e Serbisë.

XS
SM
MD
LG