Lidhje

Tiranë: Dita e dhjetë e protestës së studentëve


Dita e dhjetë e protestave studentore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Në Tiranë, sot është dita e dhjetë e protestës së studentëve me kërkesa ekonomike dhe akademike. Studentët nuk pranojnë bisedime me qeverinë, ndërsa presin uljen e tarifave dhe plotësimin e të drejtave të tyre. As qeveria nuk ka lëvizur nga qëndrimi i vet, duke kërkuar dialog me studentët.

Dita e dhjetë e protestave studentore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG