Lidhje

Tiranë: Studentët vazhdojnë protestën


Tiranë: Vazhdon protesta e studentëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Tiranë: Vazhdon protesta e studentëve

Në Tiranë, studentët e fakultetit të drejtësisë e vazhduan sot protestën e tyre të mbyllur brenda auditorëve për të tretën ditë. Ata kërkojnë krijimin e kushteve dinjitoze për studim dhe nuk tërhiqen nga protesta e tyre, që ka nisur qysh në fillim të dhjetorit. Korrespondenti ynë Ilirian Agolli njofton nga Tirana:

Tiranë: Vazhdon protesta e studentëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG