Lidhje

Tiranë: Studentët vazhdojnë protestën


Tiranë: Vazhdon protesta e studentëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:15 0:00

Në Tiranë, studentët e fakultetit ekonomik vazhduan sot protestën e tyre të mbyllur brenda auditorëve për të katërtën ditë. Ata kërkojnë krijimin e kushteve dinjitoze për studim dhe nuk tërhiqen nga protesta e tyre, që ka nisur qysh në fillim të dhjetorit.

Tiranë: Vazhdon protesta e studentëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:15 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG