Lidhje

Tiranë: Publikohen të dhëna për trafikimin dhe abuzimin e të miturve


Tiranë: Të dhëna mbi trafikimin dhe abuzimin e të miturve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Sot është Dita Ndërkombëtare Kundër Trafikimit të Qenieve Njerëzore. Në Tiranë, organizatat në mbrojtje të fëmijëve publikuan të dhëna mbi trafikimin dhe abuzimin e të miturve. Ato nxorrën në pah mungesën e koordinimit midis institucioneve, në mbrojtje të fëmijëve.

Tiranë: Të dhëna mbi trafikimin dhe abuzimin e të miturve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG