Lidhje

Ambasada shqiptare në SHBA organizon "Një ditë shqiptare në Uashington"


Ambasada shqiptare në SHBA organizon "Një ditë shqiptare në Uashington"
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:35 0:00

Ambasada e Shqipërisë në ShBA organizoi aktivitetin "Një ditë shqiptare në Uashington". Disa të rinj shqiptarë që studiojnë në ShBA erdhën në kryeqytet për t'u njohur me institucionet amerikane. Ata u pritën nga senatori Gary Peters, kongresmeni Robert Aderholt dhe stafi i kongresmenit Eliot Engel.

Ambasada shqiptare në SHBA organizon "Një ditë shqiptare në Uashington"
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:35 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG