Lidhje

Shtetet e Bashkuara i dhurojnë pajisje të reja policisë shqiptare


Shtetet e Bashkuara i dhurojnë pajisje të reja policisë shqiptare

Shtetet e Bashkuara i dhuruan sot pajisje te reja policise shqiptare per te zhvilluar me tej teknologjine e studimeve ne akademine e rendit publik. Drejtues te policise shqiptare dhe diplomate amerikane vleresuan bashkepunimin dypalesh ne reformimin e forcave te rendit dhe ne luften kunder krimit te organizuar.

XS
SM
MD
LG