Lidhje

Mijera turiste po ndjekin çdo mbremje koncertet që organizohen në shëtitoren Taulantia të plazhit të Durrësit


Mijera turiste po ndjekin çdo mbremje koncertet që organizohen në shëtitoren Taulantia të plazhit të Durrësit

Ndryshe nga vitet e tjera, sezoni turistik ne Durres ka filluar me heret dhe qyteti po perjeton nje mbipopullim te jashtezakonshem. Mijera turiste, vendas dhe te huaj, po ndjekin cdo mbremje koncertet e ndryshme qe organizohen ne shetitoren Taulantia. Nje pjese e mire e vizitoreve te Durresit jane te rinj nga Kosova, te cilet udhetojne me grupe te medha drejt qendres me te madhe turistike dhe historike te Shqiperise.

XS
SM
MD
LG