Lidhje

Drejtorja e VOA, Bennett viziton Kosovën


Amanda Bennet në Kosovë

Drejtorja e Zërit të Amerikës, Amanda Bennett, vizitoi Kosovën ku theksoi rëndësinë e informacioneve të bazuara në fakte. Në këtë vizitë ajo u shoqërua nga drejtori i sektorit të Euroazisë në Zërin e Amerikës, Elez Biberaj dhe shefi i shërbimit shqip, Arben Xhixho. Me këtë vizitë zonja Bennett i dha fund një turneu në pesë vende të Ballkanit.

Drejtorja e VOA, Amanda Bennett viziton Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG