Lidhje

Intervistë me ambasadorin James Pardew


Intervistë me ambasadorin James Pardew
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00

Ambasadori James Pardew, i dërguari i posaçëm amerikan për Ballkanin i ka përmbledhur kujtimet e tij nga rajoni në librin "Paqja: Udhëheqja Amerikane dhe Fundi i Gjenocidit në Ballkan", që del në shitje në janar të vitit të ardhshëm.

XS
SM
MD
LG