Lidhje

Media Arkivi

Komentet e ambasadorit të ri amerikan në Tiranë


“SHBA janë të shqetësuara për luftëtarët e huaj që marrin pjesë në konfliktin në Siri. Dhe kërcënimin e paraqesin kur kthehen në vendet e tyre të origjinës. Ne po punojmë për të zbutur lkëtë kërcënim” - tha ambasadori Donald Lu.

XS
SM
MD
LG