Lidhje

Komentet e ambasadorit të ri amerikan në Tiranë


Komentet e ambasadorit të ri amerikan në Tiranë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00

“SHBA janë të shqetësuara për luftëtarët e huaj që marrin pjesë në konfliktin në Siri. Dhe kërcënimin e paraqesin kur kthehen në vendet e tyre të origjinës. Ne po punojmë për të zbutur lkëtë kërcënim” - tha ambasadori Donald Lu.

XS
SM
MD
LG