Lidhje

Amy Winehouse gjendet e vdekur në shtëpinë e saj në Londër


Amy Winehouse gjendet e vdekur në shtëpinë e saj në Londër
Amy Winehouse gjendet e vdekur në shtëpinë e saj në Londër

Këngëtarja dhe kompozitorja britanike Amy Winehouse u gjet e vdekur në shtëpinë e saj në Londër.

Këngëtarja 27 vjeçare e muzikës soul, fituese e disa çmimeve Gramy për albulin e saj Back to Blak ka patur probleme me përdorimin e drogës dhe alkoolit. Por agjencitë e lajmeve thonë se nuk ka patur shpjegime të menjëhershme për vdekjen e saj.

Policia tha se trupi i saj u gjet pasi u njoftuan shërbimet e ambulancës që ishin thirrur në shtëpinë e saj.

XS
SM
MD
LG