Lidhje

Arqipeshkvi Masafra uron besimtarët


Në prag të meshës së Pashkëve, që pritet të mbahet në mesnatë, Kryetari i Konferencës Ipeshkvore të Shqipërisë, Arqipeshkvi Engjëll Masafra, përcolli mesazhin e përvitshëm, përmes të cilit uroi besimtarët për Pashkët duke u kërkuar që të mbështesin njerëzit në nevojë dhe të largohen nga hakmarrja dhe gjakmarrja.
XS
SM
MD
LG