Lidhje

Arrestimi i ish-Ministrit Ksera


Arrestimi i ish-Ministrit Ksera
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Në Shqipëri, ish-ministri i Punës dhe i Çështjeve Sociale Spiro Ksera u arrestua mbrëmë pas një urdhëri të lëshuar nga Prokuroria. Zoti Ksera, i cili ka qenë anëtar i qeverisë së ish kryeministrit Sali Berisha deri në vitin 2013, dyshohet për vjedhje dhe shpërdorim detyre.

XS
SM
MD
LG