Lidhje

Arrestohet komandanti Syrja Gjoka


Arrestohet gjenerali Gjoka
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Arrestohet gjenerali Gjoka

Në Shqipëri komandanti i brigadës logjistike, gjeneral brigate Syrja Gjoka, u arrestua sot nën akuzën e shpërdorimit të detyrës dhe falsifikimit të dokumentave. Gjoka dyshohet se ka vepruar në shkelje me ligjet gjatë periudhës 2011-2012 kur ai ishte komandant i një reparti në Kucovë. Po sot prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla deklaroi se nën hetim janë disa cështje rezultati i së cilave mnd të ndikojë në të ardhmen e vendit.

Arrestohet gjenerali Gjoka
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00
XS
SM
MD
LG