Lidhje

Arrestohet një i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Ndoji


Arrestohet një i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Ndoji
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Në Shqipëri, policia arrestoi njërin nga atentatorët e dyshuar kundër prokurorit Arjan Ndoji dhe shoqëruesve të tij përgjatë autostradës Durrës - Tiranë.

XS
SM
MD
LG