Lidhje

Art apo çensurë? Në Dubai ekspozohet vetëm koka e statujës së Davidit


Art apo çensurë? Në Dubai ekspozohet vetëm koka e statujës së Davidit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Replika e statujës së famshme nudo të Mikelanxhelos ekspozohet vetëm pjesërisht në panairin ndërkombëtar të Dubait, në Emiratet e Bashkuara Arabe Vëzhguesit thonë se procesi në të gjithë vendin ishte i qetë dhe pa incidente të mëdha. Maqedonia e Veriut voton për të zgjedhur kryetarët e 80 komunave dhe të qytetit të Shkupit si njësi e veçantë administrative.

XS
SM
MD
LG