Lidhje

Astronautët amerikanë në mision historik


Astronautët amerikanë në mision historik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Udhëtimi i astronautëve të NASA-s drejt Stacionit Ndërkombëtar të Hapësirës me një raketë Falcon 9 të kompanisë SpaceX, i jep fund një pauze nëntë vjeçare. Dy astronautët janë Koloneli i Marinsave Doug Hurley dhe Koloneli i Forcave Ajrore Bob Behnken.

XS
SM
MD
LG