Lidhje

Australi, lëvizje e lirë në Melburn pas gati nëntë muajsh izolimi


Australi, lëvizje e lirë në Melburn pas gati nëntë muajsh izolimi
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:54 0:00

Pas gati nëntë muajsh masazh izoluese, popullsia pesë milionëshe e qytetit australian Melburn do të lejohet të qarkullojë lirisht dhe pa maska në mjediset e jashtme

XS
SM
MD
LG