Lidhje

Spartak Hoxha, balerini 25-vjeçar nga Nju Jorku


Spartak Hoxha, balerini 25-vjeçar nga Nju Jorku
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:22 0:00

Më 9 janar në Nju Jork ndahen çmimet e përvitshme Clive Barnes, një nderim për artistë të rinj në artin skenik dhe në balet. Spartak Hoxha një 25-vjeçar nga Nju Jorku, i lindur në Shqipëri, është një ndër katër balerinët që konkurrojnë për këtë çmim.

XS
SM
MD
LG