Lidhje

Barometri: krimi, korrupsioni dhe papunësia ulin sigurinë në Shqipëri


Barometri: krimi, korrupsioni dhe papunësia ulin sigurinë në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Në Shqipëri, u publikua sot Barometri i Sigurisë, si pas të cilit krimi, korrupsioni dhe papunësia janë 3 faktorët kryesorë të pasigurisë së vendit. Sipas të anketuarve qeveria nuk po lufton mjafueshëm krimin e organizuar dhe korrupsionin.

XS
SM
MD
LG