Lidhje

Media Arkivi

Debat mbi bashkëpunimin Shqipëri-Serbi


Studiuesit thonë se ekzistojnë një seri fushash ku bashkëpunimi ekonomik mund të zgjerohet, megjithatë pengesat në dogana, transporte dhe në mendësitë historike janë ende të mëdha.

XS
SM
MD
LG