Lidhje

Intervistë me deputetin Ben Blushi


Intervistë me deputetin Ben Blushi
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:52 0:00

Deputeti socialist Ben Blushi shpjegon në një intervistë për Zërin e Amerikës se përpjekjet e tij synojnë që të sjellin ndryshime në Partinë Socialiste nga brenda, përmes votës, dhe jo nga jashtë, ndonëse lë të hapur çdo mundësi në të ardhmen.

XS
SM
MD
LG