Lidhje

Policia gjermane qëllon një person në Katedralen e Berlinit


Katedralja e Berlinit, prill 2018

Policia gjermane njofton se ka qëlluar një njeri që po sillej "si i tërbuar" në një katedrale në Berlin.

Incidenti ndodhi të dielën rreth orës 16 dhe sipas postimit të policisë në Twitter, personi ishte qëlluar në këmbë nga forcat e rendit.

https://twitter.com/polizeiberlin/status/1003295808643584000

Policia i ka kërkuar publikut të mos bëjë spekulime para se të dalin hollësi të tjera pas hetimit të incidentit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG