Lidhje

Kosova dhe Serbia, në prag të takimit të Berlinit


Kosova dhe Serbia, në prag të takimit të Berlinit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Udhëheqësit e Kosovës dhe Serbisë takohen nesër në Berlin, në kuadër të një nisme të kancelares gjermane Angela Merkel dhe presidentit francez, Emmanuel Macron, për të mbledhur udhëheqësit e vendeve të Ballkanit.

XS
SM
MD
LG